poniedziałek, 5 lipca 2010

Weekendowo

No i pierwszy weekend urlopu minął. Byliśmy z Agatą, Tomkiem i jego Mama w Polanicy na koncercie Lata z Radiem. Bawiliśmy się super, obchodząc po kolei wszystkie namioty, gdzie były różne konkursy i wygrywało się różne bajerki. Np, przyprawy z Prymatu itp. Na szczęście my z takich co przyjechali się bawić, a nie wygrywać nagrody. Ale i tak po godzinie bajery nie mieściły nam się w reklamówce. W namiocie Vizira, po wzięciu udziału w dwóch konkursach miałyśmy dwie koszulki i mały proszek do prania :). A po godzinie 19 na scenie rozgrywano inne konkursy, w jednym z nich nagroda była pralka automatyczna o wartości 1300 zł. Zgłosiliśmy się jako rodzina. Należało wykręcić mokre ciuszki uzyskując jak najwięcej wody. No i własnymi ręcami wykręciłam tę pralkę :). Lata prania bez automatu jednak robią swoje :). wprawdzie to była wczesna młodość, ale rączki nie zapomniały.


Agata z Tomkiem wieszają pranie na czas.


Śpiewa Wanda i Banda. Na jej przebojach minęła nastoletnia młodość. Chciałabym teraz wyglądać jak ona i mieć tyle energii i humoru.


Panowie Zbigniew Chajzer i Roman Czejarek w akcji.

Koncert Jacka Stachurskiego. Lubie go, ale nie spodziewałam się, że jest takim showmanem. Super.


Patrycja Markowska. Inny klimat, chyba nie sprzyjający nocnej zabawie. Może byłam już zmęczona, w końcu było po 22, a my balowałyśmy od 16.


Na zakończenie przecudne sztuczne ognie, z muzyką w tle.
Niezapomniany wieczór.


I żeby nie było, że tylko po imprezach się szlajgam. Scrapek na wyzwanie Scrapujących Polek. Kolory trochę przekłamane, ale nad umiejętnościami foto muszę jeszcze popracować.


6 komentarzy:

Aneladgam pisze...

Ale dobrze jest znaleźć czas na takie rodzinne wypady! To świetnie, że są organizowane tego typu imprezy, bo to i pomysłowe, i integracyjne, i relaksu trochę!

irenka pisze...

I pralkę można wygrać :)...

Kankanka pisze...

Wygrałaś? Bo nie dopowiedziałaś do końca.
Fajny weekend, chociaż ja wolę samotnie powłóczyć się po łąkach.

irenka pisze...

Ano wygrałam :). Znaczy się wykręcałam pranie i wykręciłam najwięcej wody i za to dostałam pralkę :).

Kankanka pisze...

Irenko! BRAWO!!!!!!

alexls pisze...

Gratuluje! Udanego weekendu i tej pralki:)