czwartek, 26 sierpnia 2010

Weekendy wyjazdowe

Zajęta pracą i zaaferowana zaginionym kotem nie miałam głowy do pisania postów. A przecież nie siedziałam bezczynnie w soboty.
14 sierpnia pojechałyśmy z Agata do Kłodzka na bitwę o Twierdzę. Żałuję trochę, że nie wcześniej, bo nie zobaczyłyśmy inscenizacji w Rynku, a było co oglądać.
Fotki z samej bitwy, fajnie było, chociaż strasznie głośno. Jako osobę zwracającą uwagę na szczegóły, strasznie denerwowała mnie markietanka latająca z kamerką między wojakami.


A w ostatnią sobotę pojechaliśmy do Dusznik na Koncert Lata z Radiem. Fajna zabawa - proste konkursy i świetna zabawa przy kabarecie Otto. Uwielbiam ich, kiedyś znałam większość tekstów na pamięć. Ciągle zadziwia mnie ich umiejętność dopasowania tekstu piosenek do sytuacji. Z przyjemnością posłuchaliśmy Kasi Kowalskiej i Kombi.

6 komentarzy:

Anek73 pisze...

Bitwę oglądałam 3 lata temu, zniechęciła mnie mała widoczność :( Chociaż teraz, jako posiadaczka legitymacji prasowej, mogłabym pewnie podejść bliżej :P
W tym roku załapałam się na mały kawałek koncertu w rynku - fajne szkockie stroje i kobzy :) Obowiązkowe były oczywiście targi staroci, na których nabyłam 8 naparstków do kolekcji :)
Gdyby wyjazd do Gdyni nie wypalił, na pewno pojechałabym an OTTO - są wspaniali!

http://anek73.blox.pl

Aneladgam pisze...

No fajnie ta kamera wygląda, nie ma co :D "Pasuje" do epoki :D

Ata pisze...

Ta pani w kiecce z epoki faktycznie nieźle się komponuje :-D
Ale co tam! Najważniejsze, że dobrze się bawiłyście :-)
A co wygrałyście w konkursach?

irenka pisze...

Tym razem w konkursach wygrałyśmy pudełka proszków, koszulki, sery pleśniowe, przyprawy i trochę szkolnych drobiazgów :). I kubki, i smycze :).

Ata pisze...

Czyli same przydasie i sympatyczne artefakty :-))
Super!

Zielona pisze...

nooo... to musiał być udany weekend :)