poniedziałek, 5 kwietnia 2010

Wesołych świąt

Z okazji świąt życzę wszystkim radości i szczęścia.
To maja świąteczna dekoracja.
A tulipany dostałam od męża z okazji urodzin obchodzonych w sobotę.

W Niedzielę Palmową odwiedziliśmy Bardo, gdzie urządzono jarmark wielkanocny.A to ostatnia partia tegorocznych karteczek, reszta poszła do ludzi bez fotek :).To nasz mazurek, pierwszy w życiu, dlatego z ozdabiania go miałyśmy z Agatą niezłą zabawę, zwłaszcza, że poza rodzynkami i brzoskwiniami nie miałyśmy nic do dekoracji.
Oczywiście Szoguś dzielnie pomagał kroić sałatkę. Biedaczek przeganiany ciągle , bo kładł się pod nogami.
Generalnie, powiem tak - Za Świętami nie przepadam, ale te wielkanocne mają wspaniały klimat, jakże inny od bożonarodzeniowych. Mniej patosu, więcej radości. Zresztą i wiosna inaczej działa. Ale nie lubię siedzenia w domu bezczynnego, oglądanie telewizji mnie nudzi, a jak siądę do kompa to się obrażają :). No to wczoraj nie siedziałam, zresztą ze śniadanka wróciliśmy ok 14.
Ale dzisiaj se posiedzę i już. Może nawet z godzinkę :). Ale nie ma tego złego, coby na dobre nie wyszło, podgoniłam troszkę robótki.Jak wypiorę i wyprasuję to będę się chwalić.
Właśnie, po obowiązkowej wizycie u teściowej,mam zamiar wziąć się za kotka.

4 komentarze:

Anonimowy pisze...

no cos w tym jest faktycznie nastoj jest zupelnie inny,ze niejako mamy jeszcze swieta to Wesolych Swiat zycze

Aneladgam pisze...

Dla mnie Święta Wielkiej Nocy to najpiękniejsze chwile roku. A u mnie już na szczęście nikt nie ma pretensji jak po obowiązkowym posiłku siadam sobie w fotelu i dziergam jakieś drobiazgi, które nie odciągają mojej uwagi od konwersacji :) Wszystkiego dobrego jeszcze raz!

Kankanka pisze...

Irenko! I ja mam taką cudną kartkę!!!!!! Życzenia przyjmij serdeczne: oby nic Cię nie martwiło, zdrowie i radość życia przepełniało, a bliscy zawsze byli przy Tobie!

Aneladgam pisze...

Dziękuję za kartkę!!!